V bílém

Svatební salon:  PRAHA & ZNOJMO

Bílá je symbolem čistoty, křehkosti a zároveň půvabu a ladnosti. Předložka „v“ má pak za úkol pozvat vás dovnitř těchto adjektiv a na chvíli jim patřit … Samotný výběr vysněných šatů probíhá ve velmi stylovém showroomu zajišťující soukromí a patří tak k těm nejpříjemnějším zážitkům svatebních příprav. Ateliér V bílém pro vás vyhledává krásu, která nepomíjí, ale zraje. Krása není produkt, krása je v lidech a vztazích mezi nimi, krása je ve vás. 
V bílém pro vás má šaty, které ji podtrhnou…

vbilem_FinleyDawn.jpg
IMG_5965.heic
IMG_5964.jpg
V_bilem_Mildred.jpg
V_bilem_showroom_edited.jpg
 
 • 2 hod

  300 Czech korunas
 • 2 hod

  100 Czech korunas
 • 1 hod

  1 Czech koruna
 
 

Recenze

Co o nás napsali:

Nádherný salon a moc příjemná paní majitelka.  Velký výběr nádherných šatů, za přijatelné ceny, žádné kýčové šaty, ale unikátní, boho šaty a jednoduché pohodlné střihy. Za mě top!

Jana Sedláková

Dobrý den paní Evo, ještě jednou bych Vám moc chtěla poděkovat za šatičky, které jste pro mě ušili. Byly naprosto dokonalé, přesně takové, jak jsem si je vysnila - prostě božské! Velké díky samozřejmě patří i Vašemu personálu, všichni velmi šikovní. Jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě Váš salon.

Lenka Rossotová

Dobrý den, měla jsem od vás půjčené asi nejkrásnější šaty na světě a slíbila jsem nějaké fotky, tak posílám. Jsem šťastná, moc děkuji. Jen výběr svatebních šatů byl u vás už svatebním zážitkem.

Nella Novotná

 

Otevírací hodiny

pondělí - pátek: 10:00 - 18:00
pondělí - pátek: 18:00 - 20:00 na objednávku
sobota: na objednávku
neděle: na objednávku

 

Sottero
Midgley 
Ingram

americké boho/elegant modely

​Šaty těchto návrhářů jsou úžasné svou precizností, lehkostí a elegancí. Krása není produkt, krása je o lidech, krása je ve vás a šaty vás jen doplňují a rozjasňují.

Rish Bridal

izraelské boho modely

Yoav Rish nás nadchnul skutečným pravým bohémským stylem. Jeho šaty jsou unikátní a v naší republice nevídané… Našim cílem je, aby se nevěsta cítila jedinečně, pohodlně a aby ji šaty podtrhly, zvýraznily a povznesly.

V bílém courture

autorská tvorba

Kolekce je vždy doplněná o vlastní modely, které jsou symbolem čistoty, jedinečnosti a křehkosti. Odráží vaše touhy a přání.

 

NAJDETE NÁS:

 

V bílém s. r. o.

praha@vbilem.cz ----------- znojmo@vbilem

+420 605 396 585 ----------- +420 777 881 181

Vinohradská 81, 120 00 Praha -------- Dolní Česká 25, 699 02 Znojmo

 • Instagram
 • Facebook
 • Twitter

©2016 by V bílém

vbilem_FinleyDawn.jpg