Jak přesně to v našem svatebním studiu chodí?

Co vás u nás čeká?

- - Ateliérový interiér se špetkou vintage-urban nádechu a spoustou denního světla z velké výlohy, nápoj pro vás i doprovod.

- - Pečlivý výběr modelů v nabídce… Nehřešíme na kvantitě, nezavalíme vás lavinovitým množstvím, jde nám totiž o kvalitu, a hlavně jedinečnost každého modelu. Kromě šatů designérů Maggie Sottero nabízíme i vlastní návrhy, šijeme originální kousky. Se svatebními šaty je to jako s parfémy… Po určité době člověk nevnímá rozdíl…(Často se nám stává, že nevěsta volá, že by měla zájem o naše šaty, a když se zeptáme jaké, odpověď zní: „takové ty bílé s vlečkou“:)

- - Při samotném zkoušení šatů nevěstu upozorňujeme na specifika šatů – jejich barvu (už jste slyšeli o 50 odstínech bílé?), tvaru dekoltu, výšku pasu a co to dělá s postavou, tvar sukně, způsob zapínání atp., aby mohla vnímat rozdíly a dobře se rozhodnout.

- - V ceně šatů je započteno zkoušení, veškeré krejčovské úpravy, případné spodnice, závoje, bolera, plédy a čištění. Cena, za kterou si šaty půjčujete je tedy finální, žádné poplatky za rohem na vás nečíhají. Nesetkáte se u nás s „baťovskými“ cenami… Ceny našich svatebních šatů se v této chvíli pohybují od 4 000,- do 14 000,- Kč. Vážíme si každé nevěsty, není to penězích, ale o tom, najít pro vás vysněné šaty!

Velmi sympatické nám jsou nevěsty, které se nebojí říct nejen představu o šatech, ale i o ceně… Dá nám to totiž prostor pro komunikaci a potenciální kompromis…

Se zapůjčením šatů u nás získáváte 40% slevu na zapůjčení půlnočních šatů i šatů pro malé družičky.

- - Neaplikujeme na vás žádné manipulativní prodejní strategie typu, že „tyto šaty ještě nikomu TAK neslušely“ anebo nátlak pod záminkou nejrůznějších slev…

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square