Svatební fotoeditoriál a koncept udržitelnosti

V poslední době se ze všech stran skloňuje termín UDRŽITELNOST. Zatímco se někomu může zdát, že se jedná o zaměření se na opotřebované zboží, koncept udržitelnosti je mnohem hlubší a sofistikovanější. Udržitelnost je definovaná jako „praktická schopnost uspokojit základní potřeby dneška bez kompromitování schopnosti budoucích generací uspokojit jejich základní potřeby a udržet jejich životní úroveň.“ Jednoduše řečeno nežít na úkor budoucích generací. Nebo ještě jinak, nežít na dluh svých dětí.


Sociální média na nás chrlí nádherné lidi, půvabná místa, lákavé pokrmy, přitažlivé chvíle a vlastně nás tak nutí srovnávat s nimi své životy…Vedle frustrace z nedokonalosti se pak snažíme naplnit naši touhu patřit do nějakého stylu, náležet k nějakému okruhu lidí a hnát se ze všech sil úplně za vším… Lidská přirozenost nemá nikdy dost a má obrovský sklon domnívat se, že na to vše „má nárok“. S takovým přesvědčením pak nikoho nezastaví onen život na dluh budoucím generacím.


Tudy se dostáváme k udržitelnému životnímu stylu. Ten je pro člověka, který pochopil, že životní naplnění nepřichází s věcmi ale se vztahy s lidmi. Takový životní styl je pro člověka, který si je vědom sám sebe (sebevědomý) a tedy svobodný a schopný dávat to, co nelze koupit: lásku, soucit, povzbuzení, inspiraci, odpuštění, vděčnost, radost, naději…

Lidé, kteří pěstují kvalitní vztahy a věnují se něčemu, u čeho mají své srdce pak září zevnitř, stejně jako pak i všechno to, co tvoří.


Když jsem se kolem sebe rozhlédla, zjistila jsem, že takových úžasných lidí mám kolem sebe mnoho a tak vlastně vznikl tento nádherný foto-editoriál. Všichni dodavatelé působí ve Znojmě… Ty tam jsou doby, kdy se pro top zboží nebo služby muselo do velkoměst… V myšlence udržitelnosti tedy pro krásu a kvalitu nemusíte cestovat přes půl světa ani přes půl republiky… Ušetříte spoustu času, pomůžete přírodě a stanete se přímou součástí tvoření vlastní svatby.


Tímto svatebním foto-editoriálem vás chceme inspirovat:


- ke svatbě na dvorku. My jsme si vybrali prostory úžasné kavárny Balance Coffee&Wine, která sídlí v centru Znojma na Velké Mikulášské. Mladý pár si splnil sen a vytvořil jedinečnou kavárnu. Protože milují to, co dělají, záleží jim na kvalitě i příjemném osobním prostředí… My milujeme kávu pít, oni ji zase umí připravovat, a to nejen v kavárně, ale také v rámci jejich kávového stánku. Dorazí za vámi ve váš svatební den, na narozeninovou oslavu, firemní večírek nebo festival. Místo najdete ve Znojmě v ulici Velká Mikulášská.
Focení jsme přenechali dnes už velmi známé fotografce Pavlíně Faragové. Pro ni je krása, lidská podstata a její zachycení v každém okamžiku životním posláním. Vytříbené oko milovnice krásna jí pomáhá vyobrazovat skrze fotografii nejen krásu vnější, ale vyzvednout přednosti, které nejsou na první pohled patrné. Stejně jako my všichni, i ona je obklopena tématy moderní doby jako je pomíjivost, vnitřní vs. vnější krása, sebe-přijetí, charisma, síla, pokora, změna, stálost, koloběh... Právě tato témata plná emocí se ve svých fotografiích snaží citlivou cestou zachytit a zprostředkovat divákovi.Monika a její agentura We Wedd se postarala o koncept a dekoraci. Společně se snoubenci ráda hledá ty nejpřirozenější cesty, jak zorganizovat svatbu tak, aby byla jednoduše o nich dvou. Vyznává přirozenost, která podtrhne danou krásu místa a nechá vyniknout atmosféru.
Květiny nám nachystala svatební floristka Klára Jordánová z My Flowers, která se ráda vydává za hranice všedních řešení. U ní najdete nejen čerstvé řezané květiny, hrnkové květiny ale i tolik žádané sušené dekorace bohémského stylu. Její architektonicky obdivované květinářství najdete ve Znojmě na Horním náměstí.
Šperky a doplňky pro nás zajistily Klenoty Mareš sídlící v centru Znojma v pěší zóně na Obrokové ulici. Nabízí nádherné snubní prsteny z bílého, žlutého nebo růžového zlata. Jejich odborná péče vám zajistí jednu z nejtrvalejších vzpomínek vašeho sňatku.Za líčení modelek, které má v myšlence udržitelnosti jen podtrhnout ženskou krásu při zanechání přirozených rysů děkujeme úžasně nadané kosmetičce Marcele, která si zakládá na tom, aby její produkty byly Ze Země –odtud i název její značky- tedy na přírodní bázi. Nechte se nalíčit nebo si zakoupte kvalitní produkty ve Znojmě na Kovářšké.
V neposlední řadě také děkujeme modelkám Kristýnce a Veronice, mladým ženám, které jsou vdané, mají děti a všechny tyto zkušenosti jim na kráse a hloubce jen přidávají.


Šaty, které jsme pro vás vybrali – svatební ateliér V bílém - jsou od americké návrhářky Rebeca Ingram, která si dává záležet na křehkých jemným splývavých modelech podtrhující eleganci a ladnost. Dále jsme pro vás vybrali šaty od izraelského návrháře Yoav Rish, který nás nadhchnul skutečným pravým bohémským stylem. Jeho šaty jsou unikátní a v naší republice nevídané… Našim cílem je, aby se nevěsta cítila jedinečně, pohodlně a aby ji šaty podtrhly, zvýraznily a povznesly. Naše studio naleznete na Dolní České rozvněž v centru Znojma.


Vyhledávejme krásu, která nepomíjí, ale která zraje. Krása není produkt, krása je o lidech, kteří vám ji pomáhají zprostředkovat. Pro svou svatbu vyhledávejte osobnosti, ke kterým najdete důvěru a se kterými budete rádi pracovat… Oni vás svou odborností a láskou ke své práci provedou cestou jejíž důsledkem pak bude i váš kýžený výsledek.

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square