Půjčovné od 4 000,-  do 16 000,- Kč

I n s t a g r a m   f e e d :   @v_bilem

Ve svatebním studiu V bílém...

těm nejvybíravějším z Vás nabízíme exkluzivní boho šaty od izraelského návrháře Rish Bridal  #trueboho #beunique. Dále nabízíme modely od americké značky Maggie Sottero Sottero & Midgley #easyelegant. V galerii výše vystavujeme pouze modely, které máme v naší  nabídce. Níže některé šaty představujeme  podrobněji, včetně velikostí a cen půjčovného.

V ceně půjčovného je zahrnuto čištění, zkoušky, úpravy, doplňky (bolera, spodnice, závoje, deštníky apod).

 

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
Alma (Rish Bridal)
vel. 36-40 (bez šněrování)
půjčovné: 23 000 ,-
Siera (Rish Bridal)
vel. 36/38 (bez šněrování)

Nejúchvatnější model, který nemá obdoby. Svatební šaty Siera je model izraelského návrháře Yoav Rish, z kolekce Sun-Dance, kterou se světově proslavil a prorazil do USA. Křehký model, kde se ivory hedvábí prolíná s krajkou položenou na nude šifonu. 

Alma (Rish Bridal)
vel. 36-40 (bez šněrování)

Svatební šaty Alma je model izraelského návrháře Yoav Rish, z kolekce Sun-Dance, kterou se světově prosalvil a prorazil do USA Dokonale boho-hippie model postavený ná nádherné krajce dozdobují široké rukávy. Záda lemuje hluboký kulatý výstřih s přesahující krajkou. Šaty jsou v barvě ivory.

Perlie (vlastní tvorba)
vel. 36 (bez šněrování)
vel. 40-42 (šněrování + rukávy)
půjčovné: 7 000 ,-

Svatební šaty Perlie nazvané podle kolové sukně ozdobené puntíkovým tylem je křehký model posetý bavlněnou krajkou. Záda lemuje hluboký kulatý výstřih s přesahující krajkou. Pas zdobí tenký pásek. Na šaty bylo použito 18m béžového a ivory tylu.

TARA (vlastní tvorba)
vel. 36-38
půjčovné 8 000,- Kč

Naše osobní favority, boho svatební šaty s krajkovým živůtkem za krk a jemně strukturovanou saténovou sukní s kapsama. Šukni lze tvarovat různými typy spodnic nebo nechat splývat.

​Šaty lze dozdobit páskem. Záda jsou otevřená.

Charna (vlastní tvorba)
vel. 38-40 
půjčovné 8 000,- Kč

Šaty jen pro nejodvážnější nevěsty v černé barvě, kterou projasňují béžové vrstvy tylu. Skvostná bohátá sukně, která nevyžaduje žadnou spodnici. Korzet zdobí krajka. Na zádech spojuje zapínání za krkem s krajkou jemný proužek. Vhodné pro svatbu  na farmě  v pozdní podzim nebo v zimě.

​Ženichův oblek k těmto šatům by měl být v tmavě hnědé barvě nebo kombinace hnědého kostkovaného saka a černých kalhot. Barvy květin budete ladit do tmavě červené a hnědé nebo oranžové.

Verina (Maggie Sottero)
vel. 36-38
půjčovné 10 000,- Kč

Skvostné splývavé šaty složené z několika vrstev jemných materiálů ozdobené  Swarovski perličkami, protkané zlatou nití. Ruce obtahují krajkové rukávy. Šaty mají neodolatelně hluboký výstřih na zádech a delší kostelní vlečku, kterou lze připnout nahoru pro jednodušší pohyb.

Emma (Maggie Sottero)
vel. 38-40 (šněrování)
půjčovné 10 000,- Kč

Elegantní róba zvýrazňující postavu se honosí Swarovski zdobením. Jemným detailem jsou široká ramínka, které dodávají šatům jemnost a ještě větší pohodlí. Neodmyslitelnou součástí je okouzlující metrová vlečka, kterou lze připnout nahoru.